2035/​9005

Kulspand af messing samt pejsesæt bestående af skovl, tang og ildrager af messing og kobber. 19.-20. årh. Pejsesæt L. 64 cm. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle buler på spanden

Avening Court, del 1, 24. august 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.900 DKK

1.900 DKK
1.850 DKK
1.800 DKK
1.750 DKK
1.700 DKK
1.650 DKK
1.600 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK