2440/266
Et par stager af patineret messingblik, drevet og punslet med bladværk, snoede stammer på hvælvede, ottekantede fodstykker. Barokform. 19. årh. H. 24. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Fra
i
Vurdering
901120 |