J.V. Martin (f. 1930, d. Randers 1993)
“Nedbrydning af gamle elementer - fortsæt til nye findes”. 1975. Sign. J.V. Martin med titel og datering på bagsiden. Olie på Lærred. 100×90.
923614 | ||
1152173 |