2442/​7111

Dansk design

Højdejustérbar standerlampe af messing. Plisseret skærm. Maks. H. ca. 185.

Alders- og brugslitage, herunder ridser og mærker. Messing anløben og med buler. Skærm krøllet med mindre defekter. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Lyngby
Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?