2124/7625
Jesper Christiansen (f. Frederiksberg 1955)
Komposition. Sign. Jesper Christiansen 1996, 168/400. Litografi i farver. Bladstørrelse 56×53. Uindrammet.
Lidt gulnet langs kanterne, samt mindre folder på papirets nederste kant.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag