2027/795
Lis Bjergsted (f. 1929, d. 2011)
Efterårsdag fra Christianshavn. Sign. Lis Bjergsted. Olie på lærred. 65×75.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag