2043/​334

Italiensk spejl i ramme af forgyldt og rigt udskåret træ. Rokokoform, 20. årh. H. 75. B. 48.

Enkelte ganske små afslag. Spejlglas let forvitret.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag