2043/334
Italiensk spejl i ramme af forgyldt og rigt udskåret træ. Rokokoform, 20. årh. H. 75. B. 48.
Enkelte ganske små afslag. Spejlglas let forvitret.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag