1824/584
Enrico Baj (f. Milano 1924, d. Varese 2003)
Udstillingsplakat fra Galleriet Kolding 1977. Usign. Litografisk plakat i farver. Lysmål 88×64.
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 12. juni 2018
Vurdering
Hammerslag