2004/4439
1936. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 4 Jan. 1936 med 135 stk. 20 øre, rød, stemplet “Nr.33 AVANE”. Sjælden [ ⊙ ]
Frimærker, 26. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
Frimærker, 26. januar 2020