2004/​4439

1936. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 4 Jan. 1936 med 135 stk. 20 øre, rød, stemplet “Nr.33 AVANE”. Sjælden [  ]

Frimærker, 26. januar 2020

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag