2121/​871

Dansk design

Justérbar bordlampe med stel af sortlakeret stål. Fod af jern. Trykknapafbryder på skærm. H. 53.

Alders- og brugsslitager, herunder ridser, mærker og malingafskalning. Overfladerust. Afslag på fatning. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 25. maj 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.100 DKK

1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK