Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973)
Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)
Tre udstillingsplakater fra 1970 og 1979. Usign. Litografier og offset i farver. Bladstørrelse 57×43 og 60×42. Uindrammede. (3)
Håndteringsmærker.
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020
33 bud