2446/757
Cirkulært sofabord med ben af bejdset bøg. Top og hylde af mahogni. Udført hos Fritz Hansen, iturevet mærke. H. 55. Diam. 75.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering