2142/9281
“Noe” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et rum med snore lukning og brunt stof for. 1988. H. 34 x B. 28 x D. 20 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser på bunden og hjørner. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag