2438/805
Ubekendt design
Stor pendel med stel af blålakeret metal. Lameller af ask. H. 50. Diam. 100.
Alders- og brugslitage, herunder ridser og mærker. Nogle limdefekter ved samlinger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Fra
i
Vurdering