2008/231
Kinesisk segl af ben med udskåret fantasidyr. Qianlong mærke, 20. årh. H. 6,5 cm.
Flere små afslag og revner.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag