12044/​207

Ubekendt snedkermester

Barskab af massiv teak, 20. årh. H. 121. B. 61. D. 25.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Øverst hjørne med lille revne i hængselsiden.

Kunst, antikviteter & design, 29. oktober 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag