12044/207
Ubekendt snedkermester
Barskab af massiv teak, 20. årh. H. 121. B. 61. D. 25.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Øverst hjørne med lille revne i hængselsiden.
Kunst, antikviteter & design, 29. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag