2140/650
Jan Ulrik Friis (f. Risskov 1959, Danmark/Spanien/Frankrig,1977-)
Komposition. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 69×70.
Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 5. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag