911/309
Stort nordtysk rokoko spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med gennembrudt baldværk, rocailler og kæmninger, senere spejlglas. 18. årh.s midte. H. 176. B. 74.
Møbler, ure, sølv, bronze, porcelæn og tæpper, 30. november 2022
Vurdering
Hammerslag