2009/26
Edwardiansk vitrineskab af mahogni, indlagt med lister i lysere træsort, front med to sprossede låger. England. Ca. 1900. H. 171. B. 91. D. 37.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag