2131/149
Bombéformet kommode af nøddetræ, front med fire skuffer. Italien. 20. årh. H. 67. B. 87. D. 39.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Mindre revner i træet.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag