2103/952
Roy de Scheemaker (f. 1960)
“Pallone”. Et par lænestole med stel af forkromet metal, betrukket med sort skind. Udført og mærket hos Leolux. (2)
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
6 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||