2432/562
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Otte kompositioner. Alle sign. Hhv. Tusch og akvarel på papir og pap. Bladstørrelse fra 30×21 til 42×59. Uindrammet. (8)
Mindre folder og håndteringsmærker. Mindre misfarvninger.
Moderne kunst og design, 6. august 2024
Vurdering
Hammerslag
28 bud