Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Otte kompositioner. Alle sign. Hhv. Tusch og akvarel på papir og pap. Bladstørrelse fra 30×21 til 42×59. Uindrammet. (8)
Mindre folder og håndteringsmærker. Mindre misfarvninger.
986912 | ||
886510 | ||
576 | ||
808206 |