1804/1599
Flisebillede med prydvase, malt i mangan. Holland, 18. årh. Indrammet. Lysmål 37,5×24,5 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre kantafslag. En flise revnet. Øverst med reparation.
Varia, 25. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
18 bud