12039/​25

Dank møbeldesign

Bænk af massiv eg med medeformede ben. H. 27,5. L. 100. D. 35.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker, hvid olie på undersidens kanter.

Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag

13 bud

(Autobud) 850 DKK
800 DKK
(Autobud) 750 DKK
700 DKK
650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK
480 DKK
460 DKK
440 DKK
420 DKK
400 DKK