12039/25
Dank møbeldesign
Bænk af massiv eg med medeformede ben. H. 27,5. L. 100. D. 35.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker, hvid olie på undersidens kanter.
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud