1714/1598
Japansk bondepige i tradionel klædedragt. Usigneret. Figur af patineret bronze. Ca. 1900. H. 56.
Enkelte ridser og mærker.
Varia, 6. april 2017
Vurdering
Hammerslag
13 bud