11920/93
Hans Voigt Steffensen (f. København 1941)
Danserinde. Sign. H. Voigt Steffensen, nr. 258/370. Litografi i farver. Lysmål 38×32.
Sælger oplyser: Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 18. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
11 bud