2048/669
Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010)
To kvinder med vifter. Sign. Ting, 87, 3/250. Litografi i farver. Lysmål 67×97.
Original stand. Papiret er let gulnet. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 24. november 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud