2436/143
Sengustaviansk spejl i ramme af forgyldt træ. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 121. B. 61.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Forgyldning retoucheret.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag
13 bud