873/158
Raingo Freres á Paris
Stort fransk kaminur af forgyldt bronze og rød Gritto marmor, skive af hvid emalje. Sign. Raingo Fres á Paris. 19. årh.s slutning. H. 64. B. 55. D. 17.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Der gives ingen garanti for værkets funktion. furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017
Vurdering
Hammerslag