2024/778
Voss belysning
Loftskrone med stel af messing , over- og underskærme af matglas. Udført hos Voss. H. 72. Diam. 72.
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. En overskærm løst monteret (skrue mangler). Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag