2014/591
John Davidsen (f. København 1944, d. sst. 2007)
Todelt komposition. Sign. John Davidsen Reuter Chr, 45/50. Litografi i farver. Bladstørrelse hver 75×106. Uindrammede (2)
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag