12039/2
Erik Henningsen (f. København 1855, d. sst. 1930)
Afhøring af I.C. Christensen. Sign. Olie på lærred. Lysmål 21×32. Rammemål 36×46.
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag