12038/72
Adi Holzer (f. Stockeran 1936)
Komposition. Sign. Holzer 80. Nr. 89/92. Litografi i farver. Bladstørrelse 48×61. Rammemål 65,5×77,5.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag