2439/​1827

Aage Petersen (f. Fakse 1902, d. 1982, Designer for Le Klint)

Tre højdejustérbare standerlamper af messing. To lamper med lys stofskærm. Udført hos Le Klint. (3)

Dette emne handles i fuldmoms

Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. En lampe uden skærmholder og skærm. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Fra i Lyngby
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?