12125/236
Qum tæppe, Persien. Medaljondesign. 21. årh. 373×268.
Delvist slidte frynser. Delvis slitage langs kanter.
Kunst, antikviteter & design, 24. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud