Kaspar Bonnén (f. København 1968)
“Imagine (Rorschack)”, 2004. Sign. på bagsiden samt titel og årstal. Olie på lærred. 115×115.
Proveniens: Galleri Christina Wilson, København.
Intet at bemærke udover mindre håndteringsmærker på hvid flade. I ramme fra Ove Olsen.
Moderne kunst og design, 22. maj 2018