1708/​1749

Ildkike af udskåret træ, med karvsnit i rosetter og design. Norge 19. årh. H. 21 cm. L. 26 cm. B. 21 cm.

Varia, 23. februar 2017

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK