12108/17
Ejler Bille (f. Odder 1910, d. Ørby 2004)
Kompositioner. Sign. Ejler Bille-84 og Ejler Bille-83, Prøvetryk. To litografier i farver. Bladmål 58,5×42 og 62×44. Uindrammede. (2)
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud