1950/96
Bakke af bemalet og forgyldt metal, dekoreret med gedehoved, blomster og bladværk. 19. årh.s midte. L. 77. B. 57.
Mindre afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag
27 bud