1502/752
Otto Pedersen (f. Odense 1902, d. sst. 1995)
Stående nøgen kvinde. Sign. Otto P. Figur af udskåret og patineret træ. H. 52.
Patinering.
Moderne kunst og design, 6. januar 2015
Vurdering
Hammerslag
32 bud