12039/​77

Jens H. Quistgaard (f. København 1919, d. 2008)

Stegeso af grønemaljeret støbejern, på stativ med fødder af teak. Sign. i bunden IHQ made in Denmark. H. 28. B. 28. D. 20.

Almindelig brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020

Vur­dering

1.200 DKK

Hammerslag

700 DKK

700 DKK
(Autobud) 650 DKK
650 DKK
600 DKK