2103/237
Rituelt blæseinstrument af metal prydet med semiædelstene. Tibet, 19. årh. L. 57 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
27 bud