2138/126
Buddha af forgyldt bronze, siddende på lotustrone. Siam. 18.-19. årh. H. 20.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag