2434/​1341

Hermès

Bælte af sort og gråt læder prydet med gyldent H spænde. B. 2,4 cm. Str. 85. 2020.

Original æske og dustbag medfølger.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. H spænde fremstår med ridse. Læderbælte fremstår lettere misformet på midten og med slitage, herunder mærker og ridser, samt slitage ved huller og på ene kant langs huller. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 21. august 2024

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.250 DKK

1.250 DKK
1.200 DKK
1.150 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK