12021/21
Arup Jensen (f. Danmark 1906, d. 1956)
“Wilders plads”. Sign. Arup Jensen. Olie på lærred. 95×135.
Kunst, antikviteter & design, 21. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud