Bang & Olufsen
“Beosound 4” stereoanlæg, to højttalere “Beolap 4000”, samt remotecontrol Beo4. H. 32. B. 28. D. 24 og H. 32. B. 28. D. 14. Udført hos B&O. (4)
Købt af nuværende ejers forældre i 2007.
“Beosound 4”: Type no. 2851. Item no. 1200001. Serial no. 20040789.
“Beolap 4000”. Type no. 6642. Item no. 1850153. Serial no. 20041347.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. et virker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 12. november 2019