2426/739
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)
Gårdbygning. Sign. Heerup. Olie på lærred. 39×71.
Mindre krakeleringer.
Vurdering
Hammerslag
27 bud
1159741 | ||
997814 | ||
1159741 (Autobud) | ||
997814 | ||
1159741 | ||
997814 | ||
1159741 (Autobud) | ||
997814 | ||
1159741 (Autobud) | ||
997814 | ||
1159741 (Autobud) | ||
997814 | ||
1159741 | ||
1058048 | ||
997814 (Autobud) | ||
1058048 | ||
997814 (Autobud) | ||
1058048 | ||
997814 (Autobud) | ||
1058048 | ||
997814 (Autobud) | ||
870747 | ||
997814 (Autobud) | ||
1114492 | ||
997814 | ||
610705 | ||
872684 |